Öne Çıkan Özellikler
- %70’e varan tezgâh alanı tasarrufu
- Doğrudan drenaj ile atık şişesi boşaltma ihtiyacını azaltır
- DC 12V besleme ile taşınabilir kullanım
- Değiştirilebilir funnel base ile farklı tutucularla uyumluluk
Teknik Özellikler
| Sipariş kodu | 190120-02 |
|---|---|
| Besleme | 240V/60Hz |
| Maks. vakum | 540 mmHg (71,9 kPa) |
| Motor | 12W brushless DC motor |
| Hose barb | ID6 |
| Filtrat ile temas eden malzemeler | SS316, FKM, silikon, PP, PA66 |
| Ağırlık | 1.16 kg |
| Boyutlar (GxDxY) | 17 x 12 x 10 cm |
Uyumlu Aksesuarlar / Tamamlayıcı Ürünler
- WaterVac 100-MS
- WaterVac 100-MB
- MF 3/3a PES manyetik filtre tutucu