Spindle Seti - , 200 - 240.000.000 ölçüm aralığı - PLUS - mPa.s
0 - Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LMY.FIRST PLUS R2-R7
* 363.402,30 TL den başlayan taksitlerle!!
302.835,25 TL + KDV
363.402,30 TL
LAMY RHEOLOG
FIRST PLUS Viskozimetre – R2-R7 Spindle Seti
Lamy Rheology FIRST PLUS, entegre PT100 sıcaklık probu, gelişmiş programlama ve RheoTex yazılım uyumluluğu sunan standart (RV) versiyondur. R2-R7 spindle ile 200 – 240.000.000 mPa.s aralığında ölçüm yapar.
Genel Açıklama
Ürün Kodu: FIRST PLUS R2-R7
Marka: LAMY RHEOLOG
Kategori: Spindle Seti - , 200 - 240.000.000 ölçüm aralığı - PLUS - mPa.s
Ürünün uygulama, uyumluluk ve ek sistem bilgileri aşağıda özetlenmiştir.
- Uyumlu Yazılım: RheoTex Software
- Uyumlu Sıcaklık Kontrol: EVA MS-DIN PLUS, EVA LR-BV PLUS, RT-1 PLUS
Öne Çıkan Noktalar
- Ürün tipi: Spindle Seti - , 200 - 240.000.000 ölçüm aralığı - PLUS - mPa.s.
- Ölçüm Aralığı (RV): 200 – 240.000.000 mPa.s.
- Hız Aralığı: 0,3 – 250 rpm.
- Tork Aralığı: 0,05 – 13 mNm.
- Kit İçeriği: 6 adet RV spindle (R2–R7); 1 adet entegre PT100 sıcaklık probu; Standart/raf standı, Kılavuz, Kalibrasyon sertifikası.
Vurgulu Alan
Kit İçeriği:
- 6 adet RV spindle (R2–R7)
- 1 adet entegre PT100 sıcaklık probu
- Standart/raf standı, Kılavuz, Kalibrasyon sertifikası
Teknik Özellikler
| Enstrüman Tipi | Yaysız döner viskozimetre, 7" Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı (RV) | 200 – 240.000.000 mPa.s |
| Tork Aralığı | 0,05 – 13 mNm |
| Hız Aralığı | 0,3 – 250 rpm |
| Sıcaklık Ölçümü | Entegre PT100: -50°C – +300°C |
| Doğruluk / Tekrarlanabilirlik | ± %1 / ± %0,2 |
| PC Bağlantısı | RS232, USB, Ethernet |
| Yazıcı | USB Host Port (PCL/5) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!