İletkenlik Ölçer Adet
İletkenlik Ölçer Adet, laboratuvar ve saha uygulamalarında güvenilir ölçüm, kalibrasyon ve dokümantasyon ihtiyacı için kullanılan profesyonel bir ürün çözümüdür. Mevcut ürün notu: Standart İletkenlik Elektrotu (4 Hücreli), Entegre Sıcaklık Sensörlüdür, 1,5 m Kablolu
Teknik Özellikler
| Teknik özellik | 4 elektrotlu grafit iletkenlik hücresi |
|---|---|
| Sıcaklık sensörü | NTC 30 kOhm |
| Hücre sabiti | 0.475 cm⁻¹ |
| Maks. basınç | 2 bar |
| Ölçüm aralığı | 1 µS/cm ... 2 S/cm |
| Sıcaklık aralığı | -5 ... 80 °C yalnız şaft 100 °C |
| Şaft | 120 mm x 15.3 mm |
| Bağlantı | su geçirmez 8-pin konnektör |
| Ürün kodu | 301960 |
| Marka | WTW / Xylem Analytics |
Kit / Teslimat İçeriği
Tek ürün/aksesuar olarak sunulur ayrıca belirtilmedikçe cihaz, elektrot veya kalibrasyon çözeltisi içermez.
Uyumlu Aksesuarlar
| Uyumlu aksesuar | uyumlu WTW iletkenlik hücreleri |
|---|---|
| Uyumlu aksesuar | KCl/iletkenlik kontrol çözeltileri |
Uyumlu Yazılım / Veri Yönetimi
Bu ürün için kaynak sayfada ayrıca bir yazılım gereksinimi belirtilmemiştir.