Oksijen Ölçer Adet
Oksijen Ölçer Adet, laboratuvar ve saha uygulamalarında güvenilir ölçüm, kalibrasyon ve dokümantasyon ihtiyacı için kullanılan profesyonel bir ürün çözümüdür. Mevcut ürün notu: Fdo 925 İçin Yedek Membran. Kalibrasyon Bilgileri İçindedir
Teknik Özellikler
| Teknik özellik | Optik IDS çözünmüş oksijen sensörü |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0 ... 20 mg/L O₂ 0 ... 200% O₂ 0 ... 400 mbar |
| Maks. basınç | 10 bar |
| Sıcaklık aralığı | 0 ... 50 °C |
| Min./maks. daldırma | 6 cm / 100 m kablo uzunluğuna bağlı |
| Şaft | 150 mm x 15.3 mm |
| Ürün kodu | 201310 |
| Marka | WTW / Xylem Analytics |
Kit / Teslimat İçeriği
| Kit / teslimat içeriği | Fdo 925 |
|---|---|
| Kit / teslimat içeriği | FDO 925 |
Uyumlu Aksesuarlar
| Uyumlu aksesuar | OxiCal® kalibrasyon/saklama kabı |
|---|---|
| Uyumlu aksesuar | elektrolit/temizleme çözeltisi ve membran başlıkları |
Uyumlu Yazılım / Veri Yönetimi
Bu ürün için kaynak sayfada ayrıca bir yazılım gereksinimi belirtilmemiştir.