Termoreaktör Adet
Termoreaktör Adet, laboratuvar ve saha uygulamalarında güvenilir ölçüm, kalibrasyon ve dokümantasyon ihtiyacı için kullanılan profesyonel bir ürün çözümüdür. Mevcut ürün notu: Termoreaktör Cod, Toplam Azot, Toplam Fosfor Vb. Ölçümler İçin,24 Küvet Hazneli,8 Sabit Programlı
Teknik Özellikler
| Teknik özellik | Termoreaktör 24 küvet haznesi |
|---|---|
| Teknik özellik | Sabit programlı sindirim uygulamaları |
| Aşırı sıcaklık koruması | 190 °C ±5 °C |
| Boyut/ağırlık | 312 x 255 x 185 mm / 4 kg |
| Çıkış | tek yönlü RS232 arayüz |
| Ürün kodu | 1P22-1 |
| Marka | WTW / Xylem Analytics |
Kit / Teslimat İçeriği
Tek ürün/aksesuar olarak sunulur ayrıca belirtilmedikçe cihaz, elektrot veya kalibrasyon çözeltisi içermez.
Uyumlu Aksesuarlar
| Uyumlu aksesuar | 16 mm reaksiyon küvetleri |
|---|---|
| Uyumlu aksesuar | COD/toplam azot/toplam fosfor test kitleri |
Uyumlu Yazılım / Veri Yönetimi
Bu ürün için kaynak sayfada ayrıca bir yazılım gereksinimi belirtilmemiştir.