Cone Plate Viskozimetre - 1 - 28.000.000 ölçüm aralığı - RM 100 PLUS Cone Plate - mPa.s
0 - Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LMY.RM 100 CP2000 PLUS Cone Plate
* 803.730,17 TL den başlayan taksitlerle!!
669.775,14 TL + KDV
803.730,17 TL
LAMY RHEOLOG
RM 100 CP-2000 PLUS – Konik-Plakalı Viskozimetre
Lamy Rheology RM 100 CP-2000 PLUS, konik-plakalı (cone-plate) ölçüm sistemleri ile az miktarda numunede yüksek hassasiyetli ölçüm sunan özel viskozimeterdir. 20.000 s⁻¹ kayma hızı ve 1 – 28.000.000 mPa.s ölçüm aralığıyla geniş uygulama kapsar.
Genel Açıklama
Ürün Kodu: RM 100 CP2000 PLUS Cone Plate
Marka: LAMY RHEOLOG
Kategori: Cone Plate Viskozimetre - 1 - 28.000.000 ölçüm aralığı - RM 100 PLUS Cone Plate - mPa.s
Ürünün uygulama, uyumluluk ve ek sistem bilgileri aşağıda özetlenmiştir.
- Uyumlu Ölçüm Sistemleri: MS CP (Konik-Plakalı), MS PP (Paralel Plakalı)
- Uyumlu Yazılım: RheoTex Software
Öne Çıkan Noktalar
- Ürün tipi: Cone Plate Viskozimetre - 1 - 28.000.000 ölçüm aralığı - RM 100 PLUS Cone Plate - mPa.s.
- Ölçüm Aralığı: 1 – 28.000.000 mPa.s.
- Hız Aralığı: 0,3 – 1500 rpm.
- Tork Aralığı: 0,05 – 30 mNm.
- Kit İçeriği: 1 adet entegre sıcaklık kontrol ünitesi; Kullanım kılavuzu, Kalibrasyon sertifikası ve doğrulama raporu.
Vurgulu Alan
Kit İçeriği:
- 1 adet entegre sıcaklık kontrol ünitesi
- Kullanım kılavuzu, Kalibrasyon sertifikası ve doğrulama raporu
Teknik Özellikler
| Enstrüman Tipi | Konik-plakalı yaysız döner viskozimetre, 7" Ekran |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı | 1 – 28.000.000 mPa.s |
| Tork Aralığı | 0,05 – 30 mNm |
| Hız Aralığı | 0,3 – 1500 rpm |
| Maks. Kayma Hızı | 20.000 s⁻¹ |
| Sıcaklık | Entegre PT100: -50°C – +300°C |
| Doğruluk / Tekrarlanabilirlik | ± %1 / ± %0,2 |
| Özel Özellikler | Çıkarılabilir alt plaka, AC265 kaplinli hızlı bağlantı, Yeni boşluk ayar aleti |
| Özel Fonksiyonlar | Çok adımlı yöntem, Regresyon analizi, QC Limit, LIMS, MODBUS |
| PC Bağlantısı | RS232, USB, Ethernet | Boyutlar: D610 x H700 x W340 mm, 22 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!